مد وبلاگ آریل بوش
loading...

مد وبلاگ آریل بوش

بازدید : 107 چهارشنبه 6 فروردين 1399 زمان : 10:50

بیماری همه گیر COVID-19 عظیم و عظیمی از جهان را تحمل می کند و میلیون ها نفر را وادار می کند تا یک شیوه زندگی عجیب و غریب و انفرادی را اتخاذ کنند. فقط تخمین های ناخوشایند وجود دارد که این دوره از انزوا در چه مدت به طول خواهد انجامید.

در شهر نیویورک ، جایی که من در آن زندگی می کنم ، مدارس دولتی حداقل تا 20 آوریل تعطیل هستند و بسیاری حدس می زنند که تا پایان سال تحصیلی تمدید شود. موزه هنر متروپولیتن اعلام کرد که تا ماه ژوئیه بسته خواهد شد. فرماندار اندرو کوومو گفت که اوج عفونت تقریباً در 45 روز رخ خواهد داد. شهردار بیل دو بلاسیو گفت: "آوریل از ماه مارس بدتر خواهد شد." "و من می ترسم که اردیبهشت ماه از آوریل بدتر شود." یک برنامه فدرال اخیر پیش بینی کرده است که همه گیری برای 18 ماه یا بیشتر ادامه خواهد یافت.

با گذشت کمتر از یک هفته از انزوای خودم ، آپارتمان بروکلین - که قبلاً چنین لذت جویی را به من داده بود - شروع به احساس زندان کرد. ناگهان ، من در بازداشت خانگی قرار گرفتم و حکم نامشخص بود. من امن بود ، مطمئنا ، اما من نیز عمیقا ، عمیقا تنها بودم. ذهن من شروع به دوباره زدن کرد: آیا واقعاً بیش از یک سال است که خانواده یا دوستانم را نمی بینم؟ آیا هرگز آنها را دوباره می بینم؟

شروع کردم به احساس علامت. گلویم احساس تنگ و خراشیده شد. نمی توانستم نفس بکشم. مریض شدم؟ همانطور که معلوم شد ، من علائم بیماری عروق کرونا را تجربه نکردم. به گفته دکتر دانشمندان علوم اعصاب اجتماعی ، دکتر استفانی کاسیوپو ، یک مارپیچ رو به پایین سقوط کرد ، یک واکنش استرس طبیعی ناشی از مغز من است.

او از طریق تلفن به من گفت: "بدترین کاری که ما به عنوان انسان می توانیم انجام دهیم ، تصور آینده ای است که در آن تنها باشیم." Cacioppo ، مدیر آزمایشگاه مغز پویا در دانشکده پزشکی Pritzker دانشگاه شیکاگو ، در مورد اثرات عشق و تنهایی در مغز مطالعه می کند. او به همراه شوهر فقیدش دکتر جان کاسیوپو (که به معنای واقعی کلمه کتاب تنهایی را نوشت) ، دریافتند که وضعیت جسمی بودن تنها بودن در واقع ارتباط کمی با احساس تنهایی دارد. تحقیقات آنها تنهایی را به یک سیگنال بیولوژیکی ، شبیه تشنگی یا گرسنگی تشبیه می کند.

کاسیوپو گفت: "تنهایی آسیب شناسی نیست." "این فقط یک سیگنال خارجی از بدن ما است که با محیط ما اشتباه پیش می رود."

مانند گرسنگی یا تشنگی ، اگر تنهایی حل نشده باقی بماند ، می تواند عواقب جدی داشته باشد - و رفع آن بسیار ساده است. او می گوید ، فقط بودن با افراد دیگر لزوماً باعث نمی شود احساس تنهایی کنید. وی گفت: "اگر افراد تنهائی را در كنار هم قرار دهید ، آنها بعد از چند دقیقه نفرت از یکدیگر نفرت می كنند."

این امر به این دلیل است که ، از قضا ، تنهایی نیز می تواند شما را به شدت غیر دوستانه جلوه دهد. به گفته Cacioppo ، تنهایی پایدار یک مکانیسم اجتناب از مغز را فعال می کند ، به این معنی که شما احتمالاً نسبت به دیگران تردید و بی اعتماد هستید و این باعث می شود شما حتی بیشتر از این حالت عقب نشینی کنید. تنهایی تنها ترفندهایی را در ذهن بازی نمی کند ، بلکه می تواند سلامت جسمی ما را نیز تحت تأثیر قرار دهد: حتی در دنیای عاری از بیماری همه گیر ، تنهایی مزمن خطر مرگ زودرس را 26٪ افزایش می دهد.

اما چگونه ممکن است فرد از تنهایی - و همه عوارض جانبی آن- در عین انزوا خودداری کند؟ به گفته کاسیوپو ، مهمترین راه یافتن راههای جدید برای بازیابی مجدد کنترل است. وی گفت: "آنچه در تحقیق یافتیم این است که احساس کنترل برای سلامت افراد ضروری است." "اما چیزهای با COVID-19 خیلی سریع تکامل می یابند. دستورالعملهایی که امروز داریم ممکن است هفته آینده عملی نباشد .... بنابراین ما واقعاً در یک وضعیت ترسناک برای ذهن خود قرار داریم. "

عصب شناسی در مورد نیاز ما به کنترل پیچیده است ، اما بازیابی برخی آژانسها در زندگی ما ، حتی تحت قرنطینه ، بسیار فریبنده است. وی گفت: "اولین کاری که ما باید انجام دهیم این است که در حال حاضر فکر کنیم و نگذاریم ذهن ما به آینده سرگردان باشد." "در حال حاضر شما می توانید محیط خود را کنترل کنید" - غذایی که تصمیم به خوردن آن دارید ، لباسی که تصمیم دارید آن را بپوشید (برای بزرگنمایی یا در غیر این صورت). "این به شما احساس ثبات می بخشد."

بازدید : 231 يکشنبه 19 خرداد 1398 زمان : 7:38

برنامه های مراقبت از پوست 10 مرحله برای همه نیستند؛ آنها می توانند گیج کننده، پیچیده و دشوار به پیوستن به. اما حتی اگر شما طرفدار یک رژیم کوتاه و شاد باشید، سرم ها مراحل ضروری مراقبت از پوست هستند که گام هدفمند شما را به عهده دارند. آیا آنها به معنای مرطوب کردن هستند؟ آیا آنها قبل یا بعد از کرم شب خود می روند؟ چرا آنها بسیار گران تر از دیگر محصولات مراقبت از پوست هستند؟ ما همه آن را شکستیم

سرم چیست و چه کار می کند؟

سرم ها محصولات متمرکز روغن یا آب هستند که حاوی مواد فعال هستند. اینها به نوبه خود از مولکول های کوچکتر تشکیل شده که می توانند به داخل پوست نفوذ کنند. "سرم های فوق العاده قوی هستند، و اگر شما مناسب برای پوست خود را انتخاب کنید، آنها می تواند علاوه بر بزرگ. اما دکتر Abhijit Desai می گوید: "شما هنوز هم باید تمیز، تن، مرطوب و استفاده از کرم های ضد آفتاب مناسب داشته باشید." در حالی که سرمها گاهی اوقات با مرطوب کننده ها اشتباه می گیرند، این همه آنها نیستند. اگر شما پوست خشک دارید، سرم هایی با آبرسانی مانند گلیسیرین و اسید هیالورونیک می توانند سطح هیدراتاسیون پوست را تقویت کنند. اما برخی از سرم ممکن است ویتامین C را برای روشن شدن، رتینول یا پپتید برای تحریک محصول کلاژن و الاستین، نیاسین آمید برای کاهش التهاب یا آنتی اکسیدان ها مانند عصاره چای سبز و اسید فرولیک برای مبارزه با رادیکال های آزاد داشته باشند. دکتر Essay می گوید: "اساسا، سرم درست برای شما این است که با مشکل اصلی شما مبارزه می کند، مانند آکنه یا خطوط خوب".

آنها در یک برنامه مراقبت از پوست به کجا می روند؟

به طور سنتی، سرم ها بر اساس آب و بهترین استفاده بین تونر و مرطوب کننده، به عنوان آنها کوچکترین مولکول و می تواند لایه داخلی پوست با نفوذ عمیق تغذیه. اگر سرم بر پایه روغن باشد، می تواند بر روی کرم بگذارد، زیرا مولکول های بزرگتر است که در زیر محصول مهر و موم شده است. "مهمتر از استفاده از نوع مناسب سرم بیشتر از استفاده از انواع مختلفی است. اگر شما به طور منظم به سرم ادامه دهید، نتایج بسیار خوبی خواهید دید، "دکتر دزای می گوید.

متخصصین پوست توصیه می کنند که یک سرم اندازه دانه بزنند، زمانی که پوست بعد از تون شدن، کمی مرطوب است. با استفاده از بیش از حد، به خصوص با توجه به قوام ژل مانند و مواد تشکیل دهنده فوق العاده متمرکز، می تواند باعث التهاب و قرمزی، به خصوص در پوست حساس، آکنه و روده است. اگر شما بیش از یک مشکل دارید، می خواهید در معرض هیپرپیگمانتاسيون و آکنه فعال قرار گیرند - با استفاده از بیش از حد بسیاری از مواد مغذی قوی، می تواند به یک مانع پوستی منجر شود. به همین دلیل است که متخصصین پوست توصیه می کنند سرم به آرامی به حالت معمولی اضافه شود تا خطر واکنش کاهش یابد. برای مثال، استفاده از سرم ویتامین C برای روشن شدن و کاهش رنگدانه، اما بعد از آن یک سرم سالیسیلیک اسید را روی جگر فعال فعال کنید تا آرام شود.

سرم برای هر نوع پوست و مسئله وجود دارد

اگر پوست شما خشک یا چاک است، اضافه کردن یک سرم به یک آبرسانی مانند سرامیدها، اسید هیالورونیک و اسیدهای چرب به تقویت مانع پوست و محافظت در برابر خشکی کمک می کند. اگر یک سرم غلیظ کننده روان کننده برای پوست مرطوب استفاده شود، می تواند باعث ایجاد رطوبت برای ایجاد یک مانع هیدراته برای پوست شود. سرم مانند سرم Hyaluronic Acid سرم یا الیزابت آردن سرامید کپسول جوانه زنانه روزانه بازسازی سرم تحت یک کرم روز و آرایش می کند، زیرا آنها کمک می کنند تا بافت پوست و نرم به لمس را ترک کنند. با این وجود، قبل از بعدی، قبل از هر لایه باید خشک شود، زیرا لایه های مرطوب بر روی یکدیگر می توانند باعث ایجاد پودینگ آرایش پایه شوند. اگر می خواهید یک برنامه سریعتر را انتخاب کنید، سرم روشن کننده آب هندوانه شیر در فرم چوب دستی استفاده می شود.

پوست مبتلا به آکنه بیشتر مناسب سرم های سبک است که منافذ و التهاب آرام را برطرف می کند. سرم تولید کننده وینوپور Caudalie Vinopure با ترکیب طبیعی اسید سالیسیلیک یا تاتا هارپر AHP + BHA سرم شگفت انگیز برای جلوگیری از آکنه در آهنگ های خود، و همچنین آرام هر جوش های قرمز و التهاب جاری در حال حاضر.

اگر ضد پیری دستورالعمل اصلی شما باشد، دو برابر سرم های خنک کننده برای تاباندن نور انعطاف پذیر به پوست، در حالی که اضافه کردن مواد سازنده و سازنده کلاژن سازنده مانند پپتید (سرم Bioeffect EGF) یا رتینول (به دست آوردن برای یکشنبه Riley A + سرم دوز Retinol) و پروتئین های اسید آمینه (معمولی Matrixyl 10٪ + HA عالی است).

برای پوست کسل کننده که نور طبیعی نداشته باشد، سرم ویتامین C معمولا ترفند است. در واقع، این عنصر در ترکیب فرمولاسیون سرم بهتر عمل می کند، زیرا پایدار ترین شکل آن می تواند باشد (و ویتامین C به طور غریزی ناپایدار است). ماریو Badescu سرم ویتامین C غیر چسبناک است و زمانی که در صبح قبل از کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده استفاده می شود، آرایش می کند. حتی اگر شما فقط "پوست نرمال" داشته باشید که آسان است برای حفظ و مسائل زیادی ندارد، خدمت اضافی از آنتی اکسیدان ها، مانند در Phorectin CF Skinceuticals، نمی تواند صدمه ببیند.

بازدید : 130 جمعه 21 ارديبهشت 1397 زمان : 11:38

جشنواره غذای دو روزه به عنوان بخشی از کارناوال بهار سالگرد پیاده روی Patrick's Day در شهر شهر درری و شهر استراگانه برگزار می شود.

این جشنواره در روزهای 17 و 18 اسفند ماه جاری در میدان گیلدال در مرکز شهر برگزار خواهد شد.

MC برای آخر هفته سرآشپز تلویزیون و نویسنده بوین McDermott خواهد بود، که همچنین کتاب جدید خود را راه اندازی خواهد کرد.

رستوران های محلی به غذاهای امضا خود خدمت می کنند و The Theatre of Food با برخی از نام های برتر در آشپزخانه ایرلندی، دعاهای زنده پخت و پز را ارائه می دهد.

جاذبه اصلی برای بسیاری از بازدید از این رویداد خواهد شد سرآشپز مشهور ایرلندی راشل آلن، شناخته شده برای کار خود را در تلویزیون و به عنوان یک نویسنده است.

راشل در گذشته از رویداد LegenDerry حمایت کرده است و دوباره در روز یکشنبه 18 مارس با نخستین تظاهرات خود در ساعت 1 بعد از ظهر به عقب بازگشته است.

این رویداد در 12 اواسط روز آغاز می شود و تا ساعت 6 بعد از ظهر هنگامی که راشل فرصتی برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا از آن دسته از تکنیک های ویژه ای که او را در این صنعت رهبری می کند، بشنود.

راشل گفت: "وقتی از من خواسته شد که آیا در رویداد امسال نشان خواهم داد، به این شانس رفتم!

"این چنین جشنواره غذای عالی است؛ زیرا فرصتی برای نشان دادن تولیدات محلی و همچنین استعدادهای جدید محلی است که ممکن است هنوز شناخته نشوند. این به آنها می دهد که به عرصه عمومی می رسند که ممکن است در غیر اینصورت امن نشوند.

"این محل به طور مداوم در حال توسعه است و تبدیل به یک مرکز پر جنب و جوش برای گردشگران و صنعت است."

وی افزود: "صنایع غذایی به سرعت در حال گسترش است، زیرا اکنون در حال آمدن به اهمیت غذا خوردن هستیم و تنها در مورد خودمان احساس خوبی داریم، این چیزی است که من قصد دارم در مورد جشنواره غذای LegenDerry شرکت کنم."

بازدید : 194 پنجشنبه 2 فروردين 1397 زمان : 10:42

تولید کنندگان تاج دچار انفجار شدید شدند، زمانی که آنها نشان دادند که کلر فای کمتر از ست متات اسمیت، در دو فصل از نمایش های تحسین شده، با وجود نقش عنوان، پرداخت می شود.

شرکت تولیدی پشت سری Netflix اکنون فای و اسمیت را عذرخواهی کرده است که در "مرکز رسانه ای طوفانی از طریق هیچ خطایی از خودشان" گرفتار شده است. آنها تأکید کردند که ستارگان هیچ آگاهی ندارند که چه چیزی پرداخت می شود و بنابراین "شخصا نمی تواند مسئول پرداخت همکاران خود باشد".

در بیانیه ای که به وسیله ی E منتشر شد، تصاویر سمت چپ بانک: "ما می خواهیم از هر دو Claire Foy و Matt Smith، بازیگران درخشان و دوستان، که در هفته جاری در جریان یک طوفان رسانه ای در معرض هیچ خطایی از خود خودت

"Claire و Matt بازیگران فوق العاده با استعدادی هستند که همراه با بازیگران گسترده تر The Crown با خستگی ناپذیر کار کرده اند تا کاراکتر های ما را با شفقت و یکپارچگی به زندگی برسانند."

تولیدکنندگان همچنان ادامه دادند: "به عنوان تولید کنندگان The Crown، ما در نقاط سمت چپ قربانی مسئولیت بودجه و حقوق است؛ بازیگران از آنچه که چیزی دریافت می کنند آگاه نیستند و نمی توانند مسئول پرداخت هزینه همکاران خود باشند.

"ما درک و درک مکالمه ای که به درستی در سراسر جامعه پخش می شود و ما به طور کامل با مبارزه برای پرداخت عادلانه، بدون تعصب جنسیتی و برای متعادل سازی رفتار صنعت در برابر زنان، هر دو طرف مقابل دوربین و برای کسانی که پشت صحنه هستند. "

این شرکت همچنین اضافه کرد که آنها در حال حاضر با کمپین Time-Up UK و ERA 50:50 مذاکره می کنند که موجب تساوی زنان در صنعت سرگرمی و فراتر از آن می شود.

"ما همه مسئولیت داریم تا بتوانیم آنچه را که می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این مسائل حل می شود و ما به عنوان یک شرکت تولیدی پیشرو خواهان سهیم شدن در بحث هستیم.

"بنابراین، ما در حال حاضر با کمپین Time's Up UK و ERA 50:50 مذاکره می کنیم؛ سازمان هایی که در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند همه زنان صدایی دارند."

ERA 50:50 پس از آن قول داده است که قاعده تصاویر چپ بانک برای اصلاح شکاف پرداخت جنسیتی در The Crown.

پولی Kemp، یکی از بنیانگذاران ERA 50:50 به بازار فارو هارپر در بریتانیا گفت: "این یک اعلامیه استقبال است. ما خوشحال شدیم که تصاویر بانک سمت چپ در روز 28 فوریه در کمپین راه اندازی،" ERA جدید - زمان "در BAFTA حضور داشتند.

"در این رویداد، که توسط Spotlight حمایت شده است، بیش از 200 تصمیم گیرنده با نفوذ در صنعت سرگرمی پشتیبانی خود را از رهبری ERA 50: 50 در بحث برای اصلاح عدم تعادل جنسیتی در مراحل و نمایش های ما نشان داد."

کمپین ERA 50:50 توسط هنرپیشه های برجسته و بازیگران از جمله امت تامپسون، ستاره ی بازی Thrones لنا هادی و اولیویا کلمن پشتیبانی می شود که در فصل 3 The Crown بازی خواهد کرد.

بازدید : 189 سه شنبه 8 اسفند 1396 زمان : 6:31

پیش از این هفته در میلان، هنرمند آرایش Pat McGrath خدمت کرده بود تا چشمان گربه ای که تیزهوش Swarovski بود و نه برای کمبود قلب در پرادا. اما برای کسانی که دوست دارند رویکردی بهتری نسبت به یک نگاه گرافیکی داشته باشند، او جایگزین ظریف امروزه در Marni را ارائه کرد.

با الهام از رویکرد "ابتدایی" طراح فرانچسکو ریسو برای مجموعه این فصل، McGrath هر کدام از دختران رنگ های روشن و خیره کننده ی جوان را بر روی گونه ها نگه داشت و مومیایی کردن لب را به داخل دهان متصل می کرد و سپس با شستشوی نرم رنگ به داخل درب ها در سایه های زنده پودری از آفتابگردان، ماهی قزل آلا، چتر دریایی و اسطوخدوس. "این همانند زمانی است که اولین سایه چشم خود را خریداری می کنید و راه رنگ را می گیرید و آن را در سرتاسر چشم می بینید"، او پشت صحنه را تعریف کرد، حرکت براش را به عقب و جلو به صورت افقی روی درب انجام داد تا اثر منتشر شده ایجاد شود. یک برنامه slapdash با نتایج تاثیر بالا؟ یک نگاه گرافیکی هرگز خیلی آسان نیست.

بازدید : 219 پنجشنبه 28 دی 1396 زمان : 11:06

پیدا کردن لباس مجلسی در بازار، و یا حتی بهتر در اینترنت، آسان تر و راحت تر است. اگر شما به دنبال یک لباس مجلسی برای پوشیدن در شب خاص خود هستید، در این چند نکته درباره چگونگی شام شب را می توانید بخوانید.

Royal Blue Satin High Neck A-line/Princess Court Train Prom Dresses

با توجه به شکل یا نوع بدن شما

این نکته اول ممکن است دشوارتر باشد. هزاران لباس در اینترنت وجود دارد بنابراین چگونه می توانید به راحتی آن را پیدا کنید؟ برای پیدا کردن لباس مناسب، ابتدا باید چند چیز را در نظر بگیرید. شما می توانید لباس های کوکتل که به تناسب نوع بدن و رنگ پوست شما مناسب است را پیدا کنید. به نظر می رسد کمی پیچیده است، اما پیدا کردن یک لباس با توجه به این دو عامل باعث می شود لباس شما به طور طبیعی.

نوع بدن شما به شما در پیدا کردن سبک لباس کمک خواهد کرد. دخترانی که ریزه اندام هستند لباس های کوتاه کوکتل را با طولانی تر از زانو لخت می کنند. طول کوتاه لباس آنها باعث می شود که آنها با پایه های بلند بلندتر شوند. دخترانی که دارای شکل بدن گلابی هستند، باید لباس هایی را که چشم ها را از ناحیه کمرشان دور می کنند، دنبال کند. سعی کنید لباس های خود را با یک برش امپراتوری و پایین رو به پایین بکشید. خانم هایی که با شکل بدن مثلثی معکوس می شوند می توانند یک لباس با یک کف پف کنند که به ایجاد یک شکل شیک و زیبا می انجامد. در نهایت، دخترانی که با یک ساعت کلاسیک خوشبو می شوند می توانند لباس های مورد علاقه خود را استفاده کنند. سعی کنید یک لباس که کمر کمر خود را افزایش دهد. این نوع لباس ها دارایی های خود را به جای بخش های بدن که می خواهید پنهان شوند افزایش می دهد.

با توجه به رنگ پوست شما

لباس ممکن است در بسیاری از رنگ های مختلف باشد. برای جلوگیری از نگاه کردن بیش از حد به رنگ پریده یا بیش از حد تاریک در لباس خود، انتخاب یک لباس است که رنگ پوست طبیعی خود را platter. اجازه دهید تن تن را به سه دسته تقسیم کنیم: آستین های آبی یا صورتی، زیر طلای طلایی و طلایی با زیر طلایی هلو. افراد زیر زیر آبی یا صورتی ممکن است دارای پوستی باشند که سفید و زرد، زردآلو و یا تیره باشد. آفریقایی آمریکایی ها و بسیاری از آسیایی ها در این دسته قرار دارند. افراد مبتلا به طلسم ممکن است پوست رنگ پریده یا صورتی داشته باشند و دارای چشمهای قهوه ای یا رنگ پریده باشند. در نهایت، افرادی که به طور کلی موهای قرمز توت فرنگی، و همچنین چشمان آبی یا سبز دارای زیر طلای طلایی با اشاره هلو هستند.

اگر زیر رده اول هستید، زیر آبی یا صورتی، پس باید یک لباس با رنگ تیز یا روشن داشته باشید. یک لباس با رنگ سیاه، آبی، سفید، تکان دهنده صورتی و قرمز را امتحان کنید. شما همچنین می توانید رنگ های یخ زده را به جای رنگ های پاستیل امتحان کنید. از رنگهایی مانند طلا، نارنجی و بژ روشن بمانید.

بازدید : 178 پنجشنبه 30 آذر 1396 زمان : 8:42

لباس حزب لباس های ظریف و اغلب گران است بنابراین هنگامی که شما خود را خریداری می کنید، می خواهید همه چیز را که می توانید از آن مراقبت کنید، انجام دهید. تعدادی راهنمایی و ترفندهای وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که لباس شبانه خود را در بهترین وضعیت ممکن حفظ می کند. بنابراین، فقط با اندکی پیش بینی و تلاش، می توانید بهترین مراقبت از لباس خود را قبل، در طول و بعد از کار خود را به بهترین وجه انجام دهید.

قبل از پرستش

قبل از پرستار شما باید اقدامات لازم را انجام دهید تا از بروز یا آسیب ناشی از لباس خود جلوگیری شود. بیشتر فروشنده های لباس مجلسی معتبر کیسه های لباس مجلل را با لباس های مجلسی خود ارائه می دهند. بد نیست بدانید که شما می توانید از کیسه های پوشاک از سوپر مارکت ها و بسیاری از خرده فروشان آنلاین خریداری کنید.

اول، لباس خود را داخل یک کیسه ی پوشاک بپوشانید. شما باید آن را جایی به اندازه کافی آویزان کنید تا دامن آن را لمس نکنید (یا فقط لمس کنید). جایی که شما آن را آویزان کرده اید باید به صورت ایده آل یک فضای بسته مانند کمد لباس باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که محل انتخابی خود را به آویزان لباس خود را مرطوب نیست و در معرض بوی نیست (بویژه پخت و پز).

ممکن است وسوسه شوید چند بار لباس خود را امتحان کنید اما سعی کنید به دو دلیل مقاومت کنید. در مرحله اول، لباسهای مجلسی موارد بسیار ظریف هستند و بیشتر آنها را درون و بیرون می زنید، خطر بیشتری برای از بین بردن باندینگ و حتی سقوط دارد. در مرحله دوم، هرچه بیشتر لباس خود را از کیسه پیراهن خود بردارید، احتمال بیشتر این است که آن را با اشک یا نشتی آسیب دیده شود. به هر حال، یک محاکمه با همه کفش ها و لوازم جانبی انجام می شود، پس از آن نباید در لباس خود نشستن / پیاده روی کنید! ثالثا، اگر لباس خود را بیش از حد بارها و بارها پوشانده باشید، پس از گذشت زمان، آن را احساس نخواهید کرد.

در صورتی که قبل از تمیز کردن لباس خود را از بین ببرید، همیشه می توانید از یک پاک کننده حرفه ای خشک استفاده کنید.

وقتی آماده هستی

هنگامی که به شب عروسی می آید، اگر لباس خود را در ابتدا قرار دهید، خطر تصادفی لباس خود را با محصول نشان می دهد. قبل از اینکه لباس خود را قرار دهید، موهایتان را روی صورت خود قرار دهید و موهایتان را سبک کنید. شما باید با لوسیون بدن و برنز موقت به طور خاص مراقب باشید زیرا این می تواند از پوست شما منتقل شود و علائم ظاهر شود در لباس های مجلسی.

اگر عطر را پوشیدید، احتیاط کنید. بسیاری از دانه ها و کریستال ها در لباس های مجلسی می توانند در صورتی که عطر بر روی آنها دریافت می شود تیره و تار شود. به همین ترتیب، عطر باید در زمانی که هنوز در لباس زیر است استفاده شود. اسپری دو سوراخ در مقابل شما را در ارتفاع سینه و سپس از طریق آن راه رفتن.

در آخرین لحظات ممکن لباس خود را بر روی لباس خود قرار دهید (زمان زیادی را برای عکس گرفتن قبل از ترک خود بگذارید). لباس پرنسس سبک را کمی مراقب اضافی برای قرار دادن و شما به یک دست کمک نیاز دارید. بهترین راه برای قرار دادن این نوع لباس، این است که آن را باز کنید و یا آن را بپوشانید و سپس آن را از بالا قرار دهید. شما باید در حالی که یک دوست آن را بیش از سلاح و سر خود را بلند می کند با دست خود را در هوا ایستاده است.

مهم این است که قبل از لمس لباس خود دست های خود را بشویید.

در طول پروانه شما

به خاطر داشته باشید که یک لباس مجلسی واقعا یک قطعه ظریف لباس است. روند رو به رشدی برای رسیدن به شلوغی در بهترین حالت ممکن وجود دارد، اما باید مراقب باشید که آیا روش ورود شما خطرناک است یا خیر. لباس های ساخته شده برای نشستن، ایستاده و صحبت می کنند و خیلی چیزهای دیگر! بنابراین مراقب باشید که هیچ کاری برای ورزش در شما انجام ندهید.

باید چیزی را در لباس خود در فضای باز پرتاب کنید و سپس نگران نباشید! هر گونه اضافی را بردارید، اما سعی نکنید لکه ها را از بین ببرید / لکه ها را پاک کنید، زیرا فقط بدتر می شود. تمیزکننده های خشک، اگر هیچ کدام دیگر برای اولین بار سعی نکرده اند، شانس بسیار خوبی برای از بین بردن لکه ها از لباس های پرنعمت داشته باشند. مهمترین نکته در مورد آن نگران نباشید، ارزش دادن به یک لکه بر روی لباس شب عروسی شما شب عروسی شما نیست!

پس از پرستش

ممکن است بخواهید پس از تمیز کردن لباس خود را تمیز کنید تا بتوانید آن را در بهترین وضعیت نگه دارید. شما باید با یک تمیزکننده حرفه ای و معتبر که دارای لباس های خشک و تمیز است، تجربه کنید. سپس آنها قادر خواهند بود که در مورد فرایند استفاده شوند.

arielbush بازدید : 852 پنجشنبه 30 آذر 1396 زمان : 8:38

با سلام.به دنیای فرهنگ بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز فرهنگ بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در فرهنگ بلاگ هر روز منتظر مسابقات مختلف و جوایز ویژه باشید. در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در فرهنگ بلاگ سپری نمایید...

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 8
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 11
 • باردید دیروز : 20
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 31
 • بازدید ماه : 120
 • بازدید سال : 1585
 • بازدید کلی : 2147
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی